PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=971}

Księżniczka Mononoke

Mononoke-hime
8,0 88 329
ocen
8,0 10 1 88329
8,7 23
oceny krytyków
Księżniczka Mononoke
powrót do forum filmu Księżniczka Mononoke

Obejrzałem Księżniczkę Mononoke...
Uważam, że to nie jest kino najwyższych lotów i absolutnie tego typu kino nie zasługuje na miejsce w czołowej 100...

na pewno jest grupa fanów... ale po prostu trzeba to lubić...

wszystkich którzy podzielają moje zdanie proszę o wsparcie inicjatywy...
ocena od 1-3 na ten film!

pablo89

Najwyraźniej zwolenników ma więcej, niż przeciwników skoro w TOP się znajduje. Swoją drogą tak Cię razi to że film, którego nie darzysz sympatią, jest w TOP 100? Ja osobiście nie uważam Pulp Fiction za jakiś fenomen - ot nie trafił w mój gust, ale czy od razu wyskakuje z taką dziecinadą? Nie, bo takie inicjatywy jak i ten cały ranking są gówno warte, i niezłym trollem trzeba być, żeby tracić na to czas.

Shirou

święta prawda :) podpisuję się pod tą wypowiedzią całą duszą..Jak dla mnie Pulp Fiction jest bardzo dobrym filmem, ale w porównaniu z Mononoke to nawet Star Wars wyglądają trochę naciąganie i śmiesznie :) Maniakiem ogromnym może i nie jestem, jeśli chodzi o Anime, natomiast Mononoke-hime jest NAJLEPSZYM filmem jaki dotąd widziałem (a widziałem już sporo ;)) i zapowiada się, że tak zostanie :) Pozdrawiam ciepło!

ocenił(a) film na 10
pablo89

A co to znaczy że nie zasługuje na top 100? Znajdują sie tam filmy odpowiednio wysoko ocenione, jeśli film jest dostatecznie wysoko oceniony to w tym momencie zasługuje na top 100. Teraz masz 2 opcje wytłumaczenia, spisek adminów, głupota setek ludzi ponad którymi stoisz ty-wiedzący lepiej co dobre. Jeśli obie są błędne to film musi w takim razie zasługiwać na top 100.

PS. wiem że troluje, miałem po prostu ochotę na analizę tego stwierdzenia.

pablo89

Twoja akcja "Wyrzućmy słabe anime z top 100!" jest jedną z najbardziej beznadziejnych akcji, z którymi do tej pory przyszło mi się zetknąć.

ocenił(a) film na 10
pablo89

Slabe anime? Coz.. to wlasnie TO konkretne anime sprawilo, ze zainteresowalem sie japonska animacja i od tego czasu zdazylem juz zobaczyc kilkadziesiat tytulow ...
Dlaczego jest slabe? Animacja na poziomie Disneya, fabula i zlozonosc swiata znacznie odbiegajaca od kreskowek, bardziej odpowiadajaca filmom, a nie amerykanskim obrazom animowanym. Muzyka urzeka. Jak najbardziej zasluguje na top100!

pablo89

A co byś dał w zamian ?? Ja nie widze innego filmu na tym miejscu... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones