PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=971}

Księżniczka Mononoke

Mononoke-hime
8,0 88 329
ocen
8,0 10 1 88329
8,7 23
oceny krytyków
Księżniczka Mononoke
powrót do forum filmu Księżniczka Mononoke

Ja pies... a na marginesie to uważam, że to rewelacyjna rzecz... niezwykle inspirująca..

ocenił(a) film na 9
beliana

szczurek

beliana

Tygrys

ocenił(a) film na 7
beliana

Jak Jesteś psem to musisz być rocznik '94 jak ja. :) Ale i tak to nie jest dokładne. Oryginalnie w Chinach jeszcze dokładniej ustalają znak i "przeznaczenie" (cholera jak ja nie lubię tego słowa) człowieka.

dionizos14

Podobno jestem z pod znaku, który najbardziej kocha wolność (dlatego tym bardziej mnie to było by niepokoiło, karma, przeznaczenie, itp.) Jednak okazuje się, że to nie koniecznie nas determinuje tylko wstępnie ustawia, kształtuje na starcie (jak horoskopy przy narodzinach).
Dalej to kwestia świadomej woli (czyli wybierania tego czego się chce, swej drogi wg. upodobania) albo jak większość, bezmyślnego automatycznego życia na zasadzie kopiowania tej początkowej determinacji. Więc zawsze można sobie wybrać to czego się chce (o ile wierzy się, że coś jest możliwe to możliwości się znajdą). Coś o tym więcej jest w filmie: http://www.filmweb.pl/film/Sekret-2006-408150

ocenił(a) film na 10
beliana

smok ^^

ocenił(a) film na 8
beliana

szczur ; D

beliana

Wąż

ocenił(a) film na 9
beliana

Tylko co chińskie znaki mają związane z tym tytułem?

ocenił(a) film na 10
karolhamann

otóż to, zwłaszcza, że to dzieło rodem z Japonii.

ocenił(a) film na 10
beliana

Smok ^_^

beliana

pies :)

ocenił(a) film na 10
beliana

Tygrys

beliana

ośmiornica

ocenił(a) film na 10
beliana

Królik

użytkownik usunięty
Kuri_2

osmiornica xd wąż!^^

użytkownik usunięty
beliana

osmiornica xd wąż!^^

użytkownik usunięty
beliana

jestem smokiem =^.^=

ocenił(a) film na 10
beliana

Małe pytanko w jaki sposób chińskie znaki zodiaku skojarzyły ci się z tą japońską produkcją? Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
JTotaku

Może po prostu koleżanka się pomyliła i myślała, że to z Chin.

Chinskie znaki po japonskim filmie, sprawa bardziej inspiruje niz sie moze zdawac!

ocenił(a) film na 7
beliana

Twój znak w chińskim
zodiaku to Małpa

Małpa pragnie, aby życie pełne było podróży i spotkań z ciekawymi ludźmi. Jest bystra, szybko się uczy i łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi. Ceni sobie wolność i niezależność, nie kryje się ze swoimi poglądami. Choć nie jest przesadnie ambitna, to potrafi za to ułożyć sprytny plan, a nawet skorzystać na błędach innych.

Małpa lubi zawierać nowe znajomości, ale nie jest przesadnie kochliwa. Potrafi być uprzejma i czarująca, zwykle ma wielu wielbicieli.
Jej elementem jest metal, a kolorem biały.

Ale bzdura w ogóle do mnie nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones